Nasza flota

  Jak działa wypożyczalnia?

  Ty do nas dzwonisz my rezerwujemy wybrane przez ciebie auto które jest do odebrania w siedzibie Car4Time, możliwe jest także podstawienie auta w wybrane przez klienta miejsce, za dodatkową opłatą zależną od cennika, w przypadku wynajmu powyżej 2000 zł podstawienie auta jest darmowe. Drugą opcją rezerwacji jest napisanie do nas maila. Rezerwacja nie jest wymagana, lecz mile widziana, dzięki niej klient ma zapewnione auto, które wybrał. Oferujemy wynajem krótko, średnio oraz długoterminowy. Po podpisaniu umowy i dokonaniu wszelkich należności auto jest zdawane klientowi.

  Dokumenty

  Najemca musi posiadać ważny dowód osobisty lub paszport, prawo jazdy od co najmniej 1 roku.

  Wymagany wiek najemcy

  Minimalny wiek wynosi 20 lat.

  Paliwo

  Paliwo nie jest wliczone w cenę najmu. Pojazdy są dostarczane z pełnym zbiornikiem paliwa i takie powinny być zwrócone. Ewentualne braki będą liczone według obecnego cennika.

  Płatność

  Płatność za najem samochodu przyjmujemy z góry gotówką.

  Kaucja

  Kwota kaucji powinna zostać wpłacona przy wypożyczaniu pojazdu. Zwrot kaucji następuje niezwłocznie przy zwrocie nieuszkodzonego i niezabrudzonego auta i braku innych należności w stosunku do Car4Time. W przypadku najmu samochodów dostawczych nasza wypożyczalnia może również przyjąć w charakterze kaucji samochód najemcy.

  Przedłużenie wynajmu

  Najlepiej zrobić to osobiście, lecz istnieje również możliwość telefonicznego przedłużenia najmu.

  Dodatkowe opłaty

  Są to opłaty za świadczenie dodatkowych usług np. podstawienie samochodu pod wskazany adres klienta lub zwrot lub wynajem samochodu poza godzinami pracy wypożyczalni. Wszystkie dodatkowe opłaty zawiera cennik zawarty na naszej stronie.

  Limit kilometrów

  Limit kilometrów jest do uzgodnienia.

  Palenie tytoniu

  W samochodach jest zakaz palenia papierosów oraz innych wyrobów tytoniowych.  Za jego nieprzestrzeganie grozi kara umowna.

  Osoby upoważnione do prowadzenia pojazdu

  Samochód może prowadzić osoba wynajmująca oraz osoba pisemnie upoważniona przez wynajmującego.

  Wyjazd za granicę wypożyczonym pojazdem

  Wynajętym pojazdem można przekraczać granicę Polski tylko za pisemną zgodą reprezentanta Car4Time.  W tym wypadku należy przy podpisywaniu umowy zgłosić taki fakt i dokonać jednorazowej wpłaty w wysokości 100 zł. Są jednak kraje, na wyjazd do których nie wydajemy zgody naszym klientom są to: Albania, Białoruś, Rosja, Hercegowina, Bułgaria, Czarnogóra, Estonia, Kosowo, Litwa, Łotwa, Macedonia, Mołdawia, Rumunia, Serbia, Turcja i Ukraina.

  Ubezpieczenie

  Najemca ponosi odpowiedzialność za szkody z winy najemcy do wysokości kaucji.

  Rezygnacja

  W przypadku rezygnacji z najmu Car4Time ma prawo do odszkodowania w wysokości 10% ceny najmu, lecz nie mniej niż 150.00 zł.  Jeśli całkowita cena najmu nie przekraczała kwoty 200,00 zł. to odszkodowanie będzie równe cenie najmu.

  Uwaga

  W przypadku braku konkretnego, potwierdzonego, pojazdu z przyczyn od nas niezależnych (np. poprzedni najem przedłużony, awaria pojazdu itp.) Car4Time zastrzega sobie prawo do podstawienia samochodu innej marki w tej samej lub podobnej klasie.

  Kolizja

  Należy wezwać policję w celu spisania odpowiedniego protokołu szkody i skontaktować się z nami w celu ustalenia szczegółów. W przypadku kolizji spowodowanej nie z winy wynajmującego, wynajmujący nie ponosi odpowiedzialności, jeżeli została sporządzona notatka policyjna jednak kaucja zostaje wstrzymana do momentu wyjaśnienia sprawy.

  Awaria samochodu

  Należy zadzwonić pod numer znajdujący się na umowie najmu.

  Podstawienie samochodu zastępczego

  W przypadku awarii samochodu możliwe jest podstawienie samochodu zastępczego o ile awarii nie da się usunąć na miejscu.

  Spóźnienie się ze zwrotem pojazdu

  Po wcześniejszym poinformowaniu do 1 godziny bezpłatnie, w przypadku braku poinformowania o możliwości zaistnienia późniejszego czasu zwrotu pojazdu niż jest na umowie, do 5 godzin spóźnienia pobierana jest opłata 15 zł/h a po 5 godzinach naliczana jest kolejna doba.

  Jesteś zainteresowany wynajeciem samochodu?
  Zadzwoń do nas już teraz!

  508 364 891